Kenneth "Ken" Page lindi më 1954. Është një aktor dhe komedian amerikan.

Ken Page
Ken Page July 2017.jpg
Page, 2017
Informacione personale
Vendlindja St. Louis, Mizuri, SHBA

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.