Lucas Pablo Mencia lindi më 14 Dhjetor të vitit 2006East Los Angeles, KaliforniaShBA-ve. Është një komedian, poet dhe aktor amerikan.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.