Matohasanaj

fshat të Shqipëri

Matohasanaji është një fshatkomunën Lopësrrethin e TepelenësShqipërisë. Fshati kufizohet me fshatin Sinanaj dhe është 30 km larg Tepelenës.

Shih edheRedakto