Monitor (gazetë).JPG

Numri i parë i gazetës "Monitor" doli më 18 maj 2004. Është gazetë lokale për Tetovë dhe Gostivar.

RedaksiaRedakto

RubrikatRedakto

  Ky artikull në lidhje me Shtypi është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.