Mr. Queen (koreisht: 철인왕후, Cheorinwanghu) është një seri televizive e Koresë së Jugut me protagonistë Shin Hye-sun dhe Kim Jung-hyun. Ai transmetohej në tvN çdo të shtunë dhe të diel në orën 21:00 nga 12 dhjetor 2020 deri më 14 shkurt 2021.

Aktorët Redakto