Përdoruesi:Dushi1993/Macoku Loki

macoku im i dashur ty te adhuroj oo dhe pran te ndjej se te dua un pa kushte te pranoj dhe pa gjume naten ty do te lej

macoku lokiRedakto

syt e tu jeshil me terheqin shum me nje macok i krahasoj o sa me pelqen pran meje ti kem dhe filloj te enderoj me ate shikim ti me roberon se po me cmend se kupton[1] nuk e di cme ndodh sa here ti shikon

kush esht ai?Redakto

macoku im i dashur ty te adhuroj oo dhe pran te ndjej se te dua un pa kushte te pranoj dhe pa gjume naten ty do te lej

macoku im i dashur ty te adhuroj oo dhe pran te ndjej se te dua un pa kushte te pranoj dhe pa gjume naten ty do te lej

pergjegjeiste e tijRedakto

ti nuk e kupton ti nuk e beson sa te dua macoku im nga larg ti me shikon fjalen mace e shqipton trupi im me dritheron me ate shikim ti me roberon se po me cmend se kupton nuk e di cme ndodh sa here ti shikon ndjenjat dot si kontrolloj

referencaRedakto

  1. ^ https://www.teksteshqip.com/anila-mimani/lyric-1847725.php. Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!); Mungon ose është bosh |title= (Ndihmë!)