ProBiznes.JPG

proBiznes është gazetë e përjavshme, botim i dhomës së tregtisë dhe industrisë - Tiranë. Aktualisht Pro Biznes është gazeta e vetme ekonomike në Shqipëri [nevojitet citimi] dhe misioni i saj është të bëjë avokaturën e biznesit.

Lidhje të jashtmeRedakto


  Ky artikull në lidhje me Shtypi është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.