Regnery Publishing është një shtëpi botuese amerikane me qendër në Washington, D.C., dhe që vetpërshkruhet si "e kundërt me ato të botuesve 'në modë' në New York".[1][2]

Shënime dhe referencaRedakto

  1. ^ "Regnery Publishing - Inside Regnery". Arkivuar nga origjinali më 3 nëntor 2012. Marrë më 19 korrik 2015. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)
  2. ^ "How book publishing fits into the conservative movement – an interview with Regnery President Marji Ross" Arkivuar 6 tetor 2014 tek Wayback Machine, Tea Party Patriots, March 15, 2013.

Lidhje të jashtmeRedakto