Richard Schiff lindi më 27 May 1955-, është një aktor amerikan. Ai u bë i famshëm me rolin e tij në filmi Man of Steel.

Richard Schiff (2012)

Lidhje të jashtme Redakto

  Commons: Richard Schiff – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale