Milton Teagle "Richard" Simmons lindi më 12 Korrik, 1948. Është një aktor amerikan.

Richard Simmons
RichardSimmonsSept2011.jpg
Simmons, 2011
Informacione personale
Vendlindja New Orleans, Louisiana, SHBA

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Richard Simmons – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale

  Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.