Richard Steven Horvitz lindi më 29 Korrik, 1966. Është një aktor amerikan.

Richard Steven Horvitz
U lind në29 Korrik, 1966
TitulliHorvitz, 2020

Lidhje të jashtme Redakto

  Commons: Richard Steven Horvitz – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale

  Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.