Hape menynë kryesore

Përmbajtja e filmitRedakto

Inxhijer Iliri, një kërkues nafte fillon shpimet në një zonë gëlqerore ku nuk ka asnjë të dhënë të studiuesve të mëparshëm. Debatet midis tij dhe inxhinjer Hasanit vazhdojnë edhe pas vendosjes së sondës. Nuk është e lehtë të kapërcesh të gjithë llojet e vështirësive fizike dhe profesionale dhe të mungesës së përvojës. Por Iliri nuk ka kërkuar më kot dhe fontana e naftës shpërthen.

Aktorët në roleRedakto

në episodeRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto


  Ky artikull në lidhje me Filmi është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.