Ndryshimi mes inspektimeve të "Nikollë Kaçorri"

255 bytes added ,  8 vjet më parë
 
== Burimet ==
ky pershkrim i atdhesimit te eshtnave te Imzot Kacorrit asht disinformim dhe jo serioz. kjo faqe mund ti rreferohet ma se miri dokumentave origjinal qi gjinden ne biblioteken franceskane ne Shkoder.....Me vjen keq qe me nje figure si Kacorri spekullohet.
 
<references />
 
Anonymous user