Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Sigurimi i cilësisë/Lista"

→‎idipotet: seksion i ri
(→‎idipotet: seksion i ri)
(→‎idipotet: seksion i ri)
 
NE THYESA BJENE PJESE SHUM LLOJE
 
== idipotet ==
 
budallenjte:
budallenjte si rolfi dhe jurgen avdiu jane te shquar
 
== idipotet ==
Anonymous user