Ndryshimi mes inspektimeve të "Pogradeci"

No change in size ,  7 vjet më parë
 
== Popullsia ==
Pogradeci ka një popullsi prej rreth 3850,000 banorë dhe një dendësi të popullsisë prej 2,962 banorë për km².
 
== Historia ==
Anonymous user