Dallime mes rishikimeve të "La verdad oculta"

v
Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet
v (Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet)
'''La Verdad Oculta''' ''(Sekreti)'' është një [[telenovela|telenovel]] meksikane e vitit [[2006]].
 
U dha premier me [[27 shkurt]] [[2006]] deri me [[11 Gusht|11 gusht]] [[2006]], dhe është një version i ri i telenovelës e vitit [[1986]] [[El Camino Secreto]].
 
Producent është [[Emilio Larrosa]] dhe historia nga [[José Rendón]]. Kolona zanore ''Si te perdiera'' është e kënduar nga [[Luis Miguel]].