Dallime mes rishikimeve të "Mikroskopi"

3 bytes added ,  8 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
=== Mikroskop me dritë te reflektuar ===
 
Si e mëparshme, ndriçim në këtë rast është e para apo anë, rasti tipik është okular në përdorim contafili filatelia dhe kontrollin e fije tekstile..!!
Anonymous user