Dallime mes rishikimeve të "1952"

64 bytes added ,  8 vjet më parë
* [[27 Tetor]] - [[Roberto Benigni]], aktor dhe regjisor italian
* [[25 Shtator]] - [[Christopher Reeve]], aktor amerikan
* [[1 Janar]] - [[Ibrahim Tatlises]], këngëtar dhe aktor turk
==== Pa data ====
:''Datat e personave më poshtë nuk janë të shënuara në artikujt mbi biografinë e tyre:''
Anonymous user