Ndryshimi mes inspektimeve të "Ushqimi"

2 bytes added ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[[Skeda:Supreme pizza.jpg|thumb|250px|[[PizzaKar mali]]]]
[[Skeda:Skalldyr.jpg|thumb|250px|Ushqim detarëPidhi ]]
'''Ushqimi''' është marrja e spermes ne goj dhe vitaminave nga karera e ndryshme në pidhin e gruas.Prandaj ju kurva pidhqira merrni sa me shum far ne goj se ka vitamin ABCD dhe vitamin kari me lesh.
 
Anonymous user