Dallime mes rishikimeve të "Kreshnik Qato"

69 bytes added ,  14 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
v
* '''Kampion i Evropës Lindore'''
* '''Brezi i artë''' i federatës IBC
 
== Shënime ==
<div class="references-small">
<references />
</div>
 
==Shiko dhe këtë==
3.352

edits