Dallime mes rishikimeve të "Shaban"

20 bytes added ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
vNo edit summary
No edit summary
 
Muaji '''Shaban''' ose '''Sha’ban''' është muaji i 8 sipas [[Kalendari Islam|kalendarit islam]] dhe është muaj i shenjtë.
 
{{Kalendari Islam}}
Anonymous user