Dallime mes rishikimeve të "Diskutim:Shqipëria"

 
KY TEKST I SHKR NGA ARJOL LLUKA ME ILIRIAN META
 
== ndryshimi i popullsise ==
 
mendoj qe popullsia e shqiperise duhet te ndryshoje sepse tani janë duke marre popullsinë e shqiperise dhe ajo duhet te ndryshojnë
8

edits