Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Sigurimi i cilësisë/Lista"

→‎Wikipedia: seksion i ri
(→‎Wikipedia: seksion i ri)
 
(a+b)2=2a+2b
 
== Wikipedia ==
 
Ky është një politikan ishte zgjedhur nga dikush tjetër dhe pa shkolle studimet e tije nuk ishte ka mbaruar kurrë por vetëm ika blerë disi në të gjitha kategoritë por nuk është identifikuar pari ka dhe te tjerët si puna e këtij Erion velis italian shkolluar dhe haidut
Anonymous user