Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Vërejtje e Ankesa"

→‎ankesë: seksion i ri
(→‎Mr Robot: seksion i ri)
(→‎ankesë: seksion i ri)
Ju kerkoj qe te kete me shume Informacione te rregullta,sinqerta dhe te sakta.
Pershendetje Marian
 
== ankesë ==
 
--[[Përdoruesi:CLAR|CLAR]] ([[Përdoruesi diskutim:CLAR|diskutimet]]) 19 nëntor 2017 14:12 (CET)P3RSHËNDETJE .PARA 1 MUAJI PASH TEK ROZAFTI QË KISHTE SHKRUAR NJ VAJZË QË KISHTE SHKRUAR JA PO E IMITOJ .
I AM VIOLA I AM CRACY GIRL WITH BIG AS I LIKE SEX ....
DO TË DËSHIROJA QË TË MOS TI LEJONI MË QË TË SHKRUAJN NJERIU Po ASHTU DO TË DËSHIROJA SE KUR TËFILLOJM TË SHKRUAJM NJË ARTIKULL TË KËRKOHET PAMJA E NJERIUT. MIRUPAFSHIM
5

edits