Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Iskenderije"

→‎Bllokim: seksion i ri
(→‎Bllokim: seksion i ri)
Ndalu vandalizem në Ismail Kadare, shkoj dhe ju mund të bllokoni. --[[User:Cyrus noto3at bulaga|<font color="green" face="Segoe Script">Cyrus noto3at bulaga</font>]] <sup>[[User talk:Cyrus noto3at bulaga|<font color="blue" face="Freestyle Script, Segoe Script">flas me mua</font>]]</sup> 3 nëntor 2018 11:11 (CET)
: Une po e permiresoj, shikoni burimet qe po perdor dhe si po e skematizoj {{ping|Cyrus noto3at bulaga}} --[[Përdoruesi:Iskenderije|Iskenderije]] ([[Përdoruesi diskutim:Iskenderije|diskutimet]]) 3 nëntor 2018 11:47 (CET)
 
== Bllokim ==
 
{{ping|Liridon]] vellai, shiko mire Steward-in, shkruan likely qe nuk do te thote '''po''', por '''me gjase''', dhe nuk bllokohet tjetri pas gjasave. Shiko nderkohe ç'po pocaqis [[Përdoruesi:Udha1]] ose hiqni me mire dore prej te qenet administrator perderisa nuk administroni gjekafshe. --[[Përdoruesi:Iskenderije|Iskenderije]] ([[Përdoruesi diskutim:Iskenderije|diskutimet]]) 5 nëntor 2018 11:47 (CET)
562

edits