Dallime mes rishikimeve të "Ehli Bejti"

69 bytes added ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
{{Reflist}}
 
[[Kategoria:IslamTerminologji Islame]]
[[Kategoria:MuhammedFamilja e Muhammedit]]
[[Kategoria:Fjalë dhe shprehje kuranore]]
3.800

edits