Dallime mes rishikimeve të "Fjalori Enciklopedik i Kosovës"

ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
No edit summary
'''Fjalori Enciklopedik i Kosovës''' është një vepër në dy vëllime: Vëllimi 1 (A - K) dhe Vëllimi 2 (N - ZH), përgatitur dhe botuar nga [[Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës]], në [[Prishtinë]], në vitin [[2018]]. <br>
{{ISBN|978-9951-615-84-6}}, {{ISBN|9951615848}}, {{ISBN|9789951615853}}, {{ISBN|9951615856}}, {{ISBN|9789951615860}}, {{ISBN|9951615864}}. <br>
{{OCLC|1089880829}}
 
Anonymous user