Dallime mes rishikimeve të "Rrugë pa Rrugë"

150 bytes added ,  6 muaj më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: "Rrugë pa Rrugë" nga gazetari Eljan Tanini është një emision televiziv që sjell në vëmendje udhërrëfime, histori, legjenda, arkitekturë, stil jete, art, por edhe njeriu...)
 
 
== Emisionet ==
* Rrugë pa rrugë: Mrekullia e Xhamisë së Et'hem Beut - 14 maj 2021
* Rrugë pa Rrugë: Kishë, parlament apo teatër kukullash?! - 6 maj 2021
* Rrugë pa Rrugë: Treni i nostalgjisë - 29 prill 2021
* Rrugë pa Rrugë: Historia dhe magjia e mozaikeve të Tiranës - 22 prill 2021
Anonymous user