Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Kosovar~sqwiki"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
Shoku, cfare e ke vënë kinse je admin në wikipedia shqip edhe anglisht, ti mas pari sje ne asnjanes, a e din qa asht admin a veq e kke vu palidhje
 
Unë jam përmisues i editimeve palidhje dhe pa regulla drejtshkrimi. Unë jam edhe redajtor n anglisht me emrin "Habibiizi".