Ndryshimi mes inspektimeve të "Romani"

41 bytes added ,  12 vjet më parë
 
 
 
----
'''Pal Ndrecaj''' :
Ka lindur në Moglicë,Kosovë në vitin 1960
për shtyp Pal Ndrecaj iu ka premtuar lexuesve se do te ketë dhe botime të tjera të
tijë në q'rastë ka thënë se pas romanit "Plani U" është në përfundim të një libri tjetër.
-----------------------------------------
 
 
----
'''"Plani U"''' :
Personazhet kryesore:Uran Budi,Teuta Albaniku
Anonymous user