Ndryshimi mes inspektimeve të "Diskutim:Migjeni"

479 bytes added ,  11 vjet më parë
v
revert
(U largua krejt përmbajtja e artikullit)
v (revert)
Me vjen shumë keq që për Migjenin të përdoren ende kategorizime komuniste të lloit "letërsi demokratike e revolucionare". Po hap një diskutim të vockël për këtë togfjalësh para se ta ndryshoj.
 
:Wikipedia është e korigjueshme nga të gjithë, ky është principi i kësaj enciklopedie. Besoj se nuk ka kritiaka nëse e korigjoni artikullin dhe i largoni disa terme të një periudhe kohore të kaluar. tung --[[Përdoruesi:Bet 0|bet_0]] 27 Shkurt 2007 17:36 (UTC)
59

edits