Ndryshimi mes inspektimeve të "Magnezium"

1 byte removed ,  11 vjet më parë
 
== Kompinimet kimike ==
Komponimet e magnezit jan Oksidi i magnezit MgO, Karbonanti i magnezit MgOCO3MgCO3 dhe Sulfati i magnezit MgSO4
 
==Vetitë shëruese të magneziumit ==
Anonymous user