Dallime mes rishikimeve të "Luiza Xhuvani"

32 bytes added ,  12 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
*[[I dashur armik]] - ({{F|2004}}) .... Vefi
*[[Parullat]] - ({{F|2001}}) .... Diana
*[[8 persona plus]] - (2000) komedi-teater
*[[Funeral Business]] - ({{F|1999}})
*[[Dashuria e fundit]] - ({{F|1995}})
*[[8 persona plus]] - (20001994) komedi-teater
*[[Loin des barbares]] - ({{F|1994}}) .... Marieta
*[[Një ditë nga një jetë]] - ({{F|1994}})
*[[Valsi i Titanikut]] teater-komedi
*[[Dhelpra dhe rrushte]] teater
*[[Bardh e zi]] - ({{F|1991}})
*[[Unë e dua Erën]] - ({{F|1991}}) (TV)