Dallime mes rishikimeve të "Oreksi i madh"

53 bytes added ,  12 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Oreksi i madh''' është një film shqiptar i vitit 1995, me regjizor Koço Devole dhe skenarist Bujar Kokonozi. ==Aktorët== Koço Devole Sheri Mita [[V…)
 
'''Oreksi i madh''' është një film [[shqiptar]] i vitit [[1995]], me regjizorregjisor [[Koço Devole]] dhe skenarist [[Bujar Kokonozi]].
 
 
==Aktorët==
* [[Koço Devole]]
* [[Sheri Mita]]
* [[Vasillaq Vangjeli]]
 
[[Kategoria:Filma 1995]]
 
[[Kategoria:Filma shqip]]
[[Koço Devole]]
[[Sheri Mita]]
[[Vasillaq Vangjeli]]
10.357

edits