Ndryshimi mes inspektimeve të "Kitara ime - Chitara mea"

ska përmbledhje të redaktimeve
 
'''Kitara ime - Chitara mea''' është një [[CD|diskë]] me melodi të serenadës [[Korça|korçare]]luajtuaraluajtura nga grupi vokalo instrumental SERENDA nga [[Bukureshti]], [[Rumani]].
[[Figura:3 serenada1.jpg|right|thumb|Kopertina e diskut<br>'''Kitara ime - Chitara mea''']]
 
Orkestrimin e ka bërë Shtefan Korbu ndërsa këndojnë Adriana Dumitriu, Gabriela Dumitrescu,
Manuela Mocanu, Shtefan Korbu (luan edhe në orgëorgan) dhe Shtefan Botezatu (luanë edhe në kitare). Disku është prodhuar nga [[Liga Albanezilor din România]] në vitin [[2005]] dhe përmbanëpërmban 16 këngë.
 
==Titujt e këngëve==
# Se unë të dua përgjithmonë (4:22)
 
[[Kategori:Kategoria:Albume]][[Category:Mërgata në Rumani]]
[[Kategori:Mërgata në Rumani]]
10.357

edits