Ndryshimi mes inspektimeve të "E tërë jeta për një ditë"

ska përmbledhje të redaktimeve
'''E tërë jeta për një ditë'''1980-producent:RTP(Kodak 16mm film negativ)
 
*skenari dhe regjia:Ekrem Kryeziu,
[[1980]]
*drejtor fotografije:Shukri Kaçaniku,
* producent : [[RTP]] (Kodak 16 mm film negativ),
*montazhi:Mentor Kaçi,
* skenari dhe regjia : [[Ekrem Kryeziu]],
*toni:Sahit Sahiti-Fahri Pallaska,
* drejtor fotografije : [[Shukri Kaçaniku]],
*ndriqimi:Agron Nela,
* montazhi : Mentor Kaçi,
'''rolet:''':
* toni : Sahit Sahiti-Fahri Pallaska,
*Çun Lajçi,Drita Krasniqi etj
* ndriqimi : Agron Nela,
 
== rolet ==
* Çun Lajçi,
*Çun Lajçi,Drita Krasniqi etj,
* etj.
 
[[Kategoria:Filma 1980]]
10.357

edits