Ndryshimi mes inspektimeve të "Mushkonja"

171 bytes removed ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
| subdivision =
}}
[http://mushkonjaseo.blogspot.com Mushkonja]
'''Mushkonja''' është një insekt fluturues që bën pjesë ne klasën e [[Ditteri]], në familjen [[Culicidi]]. Është i përhapur në të gjithë botën ne rajonet e ngrohta, nëntropikale dhe tropikale, përfshire Amerikën e Veriut, Meksikën, Amerikën Qendrore, Afrikën, Azinë dhe Evropën.
 
 
== Lidhje të jashtme ==
[http://www.mendim.com MUSHKONJA]
[http://www.mushkonja.info Mushkonja]
[http://www.mushkonja-uritur.blogspot.com Mushkonja]
 
[[category:insekte]]
 
Anonymous user