Ndryshimi mes inspektimeve të "Sabit Rrustemi"

271 bytes removed ,  10 vjet më parë
* "'''Paqja e brishtë'''", bot. [[Rozafa]], [[Prishtnë]], [[2007]]
* "'''SHIU I BUZËVE TUA'''", bot. [[Rozafa]], [[Prishtnë]], [[2009]]
 
== Funksionet publike ==
Sabit Rrustemi, një mandat ishte edhe deputet në Kuvendin e Kosovës, dhe përpos krijimeve letrare e publicistike, merret edhe me veprimtari publike politike,aktualisht është këshilltar për media i zëvendëskryeministrit të Kosovës,.
 
== Çmimet letrare ==
Anonymous user