Ndryshimi mes inspektimeve të "Ferdinand Xhaferri"

ska përmbledhje të redaktimeve
{{pp}}{{joref}}
Ferdinand XhaferajXhaferri aktualisht Ministri i Turitmit, KulturësKulthurës, Rinisë dhe Sporteve të Republikës së Shqipërisë.
 
 
Anonymous user