Dallime mes rishikimeve të "Naruto"

189 bytes added ,  11 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
Titulli kage i japer vetëm atij ninxha që është më i miri i atij fshati.Ka shemë lloje të kages [[Hokage]] quhet kage i fshatit te gjethes, [[Mizukage]] quhet kage i fshatit te mjergulles, [[Kazakage]] kage i fshatit te reres, [[Tsuchikage]] kage i fshatit te gurit dhe [[Raikage]] kage i fshatit te reve.
 
Ju do keni rubrikën ndeshja e javës.Ju me votat tuaja vendosni se kush duhet të bëhet Çunin.
1.Dosu Kinuta vs Kiba Inuzuka
 
 
 
 
 
Votat i dërgoni në emailin tim zgjimi_99@hotmail.com
[[Kategoria:Naruto| ]]
 
Anonymous user