Ndryshimi mes inspektimeve të "Planeti xhuxh"

29 bytes removed ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Planetet xhuxhi jane Cerusi dhe Ploutoni . Cerusi nuk permendet sepse eshte me i vogel se Plutoni ndersa Plutoni gjithashtu edhe te shume i vogel dhe edhte fshire edhe ai nga lista e planeteve...
 
 
hajde ma lepij i her karin
Anonymous user