Ndryshimi mes inspektimeve të "Terminator 3: Rise of the Machines"

ska përmbledhje të redaktimeve
 
:Ky Film esht vazhdimsia e Filmit [[Terminator 2: Judgment Day]]
:Vazhdimsia e Ktij Filmi esht [[Terminator SalavationSalvation]]
 
Terminator 3: Rise i Machines, shkurtuar zakonisht si T3, është një veprim 2003 science fiction film me regji të [[Jonathan Mostow ]]dhe Kasta e Aktorve [[Arnold Schwarzenegger]], Nick Stahl, Claire Danes dhe Kristanna Loken. Ajo është vazhdim i dytë për të [[Terminator (1984)]]. Filmi u lirua në Shtetet e Bashkuara më 2 korrik, 2003. Ai u lirua nga [[Warner Bros Pictures]] në [[Shtetet e Bashkuara]] dhe [[Columbia Pictures]] në rajone të tjera.
Anonymous user