Ndryshimi mes inspektimeve të "Shpija e Kosovës 2"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Faqe e re: '''Shpija e Kosovës 2''' ësht vazdhdisja i reaty showit Shpija e Kosovë nje spektakel i ngjashem me Big Brother ku musafiret duhet te mbullen me nje shpi per 3 muj pa lidhje me...)
 
v
'''Shpija e Kosovës 2''' ësht vazdhdisja i reaty showit [[Shpija e KosovëKosovës]] nje spektakel i ngjashem me [[Big Brother]] ku musafiret duhet te mbullen me nje shpi per 3 muj pa lidhje me jasht kronizve te shpis aty banoret duhet te percilen nga Kamera televize per tu par nga publiku nga jashtë.
[[File:4D88B261583257FEFB3407034796F2D6.jpg]]
 
==Komshinjt e Shpis se Kosoves==
[[Shuki]] dhe vip e tjer
 
==Banoret e Shpis==
 
Ardijana Krasniqi
Arieta Oruqi
[[Elvis Qollapeku]]
Valon Havolli
Lirdon Hyda
Yll Dervishi [Buci]
Ledi Vokshi
Lirdon Kaqandolli
Jehona Topalli
Adnan Sylqevci
Valon Kaliqani
Leutirm Rama
Aferdita Atashi
Laura Durmishi
Vjollca Atashi
 
==Modratorja==
 
[[Pranvera Imeri]]
434

edits