Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Brazil location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Brazili. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifikeRedakto

Vendodhja (Brazili)
emri Brazili
koordinatat
skajore
6.0
-74.5 ←↕→ -32.0
-34.0
qendra e hartës 14°00′J 53°15′P / 14°J 53.25°P / -14; -53.25

Shiko edheRedakto

[krijo] Documentation icon Dokumentacioni i stampës