Stampa:Harta Gjermania Austria Zvicra

Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:D-A-CH location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Gjermania Austria Zvicra. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifikeRedakto

Vendodhja (Gjermania Austria Zvicra)
emri Gjermania Austria Zvicra
koordinatat
skajore
55.1
5.5 ←↕→ 17.2
45.7
qendra e hartës 50°24′N 11°21′E / 50.4°N 11.35°E / 50.4; 11.35

Shiko edheRedakto