Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Iran location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Irani. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifikeRedakto

Vendodhja (Irani)
emri Irani
koordinatat
skajore
40.0
43.5 ←↕→ 64.0
24.5
qendra e hartës 32°15′N 53°45′E / 32.25°N 53.75°E / 32.25; 53.75

Shiko edheRedakto