Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Kazakhstan location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Kazakistani. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifikeRedakto

Vendodhja (Kazakistani)
emri Kazakistani
koordinatat
skajore
56
46 ←↕→ 88
40
qendra e hartës 48°N 67°E / 48°N 67°E / 48; 67

Shiko edheRedakto