Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Croatia_location_map.svg

Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Kroacia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifikeRedakto

Vendodhja (Kroacia)
emri Kroacia
koordinatat
skajore
46.8
13.1 ←↕→ 19.9
42.1
qendra e hartës 44°27′V 16°30′L / 44.45°V 16.5°L / 44.45; 16.5
skew 1.0
lat_skew 0.0

Shiko edheRedakto