Stampa:Pa referenca

(Përcjellë nga Stampa:Unreferenced)
[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës
Kjo stampë duhet përdorur në fillim të artikullit që dyshohet nga vërtetësia dhe ka nevojë për referenca, para çdo texti dhe stampe.
{{Pa referenca}}
{{joref}}
{{joref|data=<data>}}
{{joref|<data>}}

Shiko edheRedakto