Steve Zahn

aktor dhe komedian amerikan

Steven James "Steve" Zahn lindi më 1967. Është një aktor dhe komedian.

Steve Zahn
Jennifer Aniston and Steve Zahn Faces Red Carpet for Premiere of Management.jpg
Zahn, 2008
Informacione personale
Ditëlindja 1967

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.